بازی ماز قابل چاپ

بازی ماز (Maze با تلفظ صحیح مِیز) یا مارپیچ یک بازی فکری جذاب است. برای انجام این بازی باید یک مسیر مارپیچی از نقطه شروع به نقطه پایان رسم کنید بدون آنکه با بن بست روبرو شوید.

ما در دولک مجموعه ای از تصاویر بازی میز قابل چاپ را برای شما تدارک دیده ایم. این مجموعه به صورت مداوم با تصاویر جدید تکمیل می شود. شما می توانید این تصاویر را دانلود کنید سپس روی کاغذ چاپ کنید و بازی را به صورت سنتی روی کاغذ انجام دهید. همینطور می‌توانید در برنامه های ویرایش تصویر یا نقاشی (مانند مایکروسافت پینت) از طریق رسم خط با کمک قلم های لمسی یا ماوس بازی را حل کنید.

فراموش نکنید بازی های میز قابل چاپ در دولک جایزه دار هستند. برای شرکت در قرعه کشی و برنده شدن جایزه لازم است شرایط زیر را رعایت کنید:

  1. عضو کانال تلگرام دولک شوید یا پیج اینستاگرام دولک را دنبال کنید. هر بار که بازی میز جدیدی منتشر می‌شود تصویر آن در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام دولک نیز قرار می‌گیرد. شما تا یک هفته بعد از انتشار فرصت دارید بازی را دریافت کنید، روی کاغذ یا به صورت دیجیتال آن را حل کنید و نتیجه را از طریق آی‌دی تلگرام Iranshamim یا از طریق پیام مستقیم در اینستاگرام برای ما ارسال کنید.
  2. اگر از طریق تلگرام در مسابقه شرکت می‌کنید لازم است حداقل یک نفر توسط شما عضو کانال تلگرام دولک شده باشد. هنگام ارسال جواب بازی، باید نام یا آی دی اکانتی که با معرفی شما عضو کانال شده است را نیز اعلام کنید. اگر هم از طریق اینستاگرام در مسابقه شرکت می‌کنید علاوه بر منشن کردن یکی از دوستان تان در قالب کامنت پایین پست مسابقه لازم است دوست تان هم پیج اینستاگرام دولک را دنبال کند.
دولک را در تلگرام دنبال کنید