تک نفرهتیراندازیچند نفره گروهیسوپر نینتندوکلاسیک

بازی آنلاین دوم Doom

 

معرفی بازی Doom

Doom (یا دوم) یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص است که برای اولین بار در سال 1993 توسط id Software برای DOS منتشر شد. از بازی Doom معمولا به عنوان یک نام برجسته در صنعت بازی یاد می‌شود، چرا که این بازی ژانر تیراندازی اول شخص را محبوب کرد و پیشگام بسیاری از ویژگی‌هایی بود که از آن زمان در این ژانر استاندارد شده‌اند.

در Doom، بازیکنان نقش یک تفنگدار فضایی را بر عهده می‌گیرند که باید با انبوهی از شیاطین و هیولاها مبارزه کند تا بشریت را از تهاجم موجودات جهنمی نجات دهد. این بازی به دلیل گیم پلی سریع، موسیقی متن و طراحی نوآورانه‌اش که بازیکنان را برای کاوش و حرکت در محیط های پیچیده سه بعدی به چالش می‌کشد، مورد تحسین قرار گرفت. امروزه Doom یک کلاسیک محبوب در میان بازی های ویدیویی است و تأثیر آن را می‌توان در بازی های بی شماری در ژانرهای مختلف مشاهده کرد.

بازی آنلاین دوم Doom نسخه آنلاین بازی جذابی با همین عنوان در ژانر تیراندازی می‌باشد. این بازی در سال 1993 توسط Sculptured Software برای پلتفرم سوپر نینتندو ساخته شده است و می‌توانید آن را به رایگان در همین صفحه به صورت تک نفره، چند نفره گروهی در سایت دولک بازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دولک را در تلگرام دنبال کنید