معرفی بازی

بازی قلعه توهم با درخشش میکی ماوس Castle of Illusion Starring Mickey Mouse

بازی قلعه توهم با درخشش میکی ماوس (Castle of Illusion Starring Mickey Mouse) عنوان یک بازی محبوب در سبک سکوبازی است که در سال 1990 توسط Sega برای کنسول سگا جنسیس عرضه شد.

داستان، گیم پلی و جزئیات بازی

در این بازی شما هدایت شخصیت نوستالژی میکی ماوس را در مسیر قلعه توهم به عهده می‌گیرید. وظیفه شما نجات مینی ماوس (Minnie Mouse) از چنگال جادوگری شرور به نام میزرابل (Mizrabel) است. میزرابل که به جوانی و زیبایی مینی ماوس حسادت می‌کرده اکنون او را همراه خود به قلعه توهم برده تا با کمک نیروهایش زیبایی مینی ماوس را تصاحب کند.

میکی ماوس برای غلبه بر میزرابل بایستی هفت گوهر رنگین کمان را در طول مسیر بازی به دست آورد. تعداد زیادی از دشمنان مانند قارچ‌ها و درخت‌های جادو شده تا سربازان اسباب بازی و … سعی می‌کنند در مسیر دست یافتن به این گوهرها مانع شما شوند. البته در انتهای مراحل می‌بایست با سروران توهم که از سوی جادوگر وظیفه محافظت و نگهبانی از گوهرها را بر عهده دارند نیز مبارزه کنید.

برای از بین بردن دشمنان خود می‌توانید روی سر آن‌ها بپرید. البته می‌توانید برای این منظور روی تعداد محدودی سیب و سنگ که در مسیر شما قرار دارد نیز حساب کنید. با جمع‌آوری این آیتم‌ها و پرتابشان به سمت دشمنان می‌توانید به آسانی آن‌ها را از سر راهتان بردارید. فراموش نکنید با افزایش امتیاز و جمع‌آوری المان‌های متعددی که در طول بازی تعبیه شده می‌توانید قدرت خود را بازیابی کنید و تعداد تلاش‌هایتان برای موفقیت را افزایش دهید.

شما می‌توانید Castle of Illusion Starring Mickey Mouse را با مراجعه به لینک زیر به صورت آنلاین در سایت دولک بازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دولک را در تلگرام دنبال کنید