معرفی بازی

بازی پینگ پنگ دولک

پینگ پنگ دولک عنوان یک بازی اختصاصی تولید شده در سال 1399 برای وبسایت دولک می‌باشد. این بازی نوعی شبیه سازی از بازی پینگ پنگ با ویژگی‌های مخصوصی است که برای جذاب‌تر شدن بازی به آن اضافه شده است و به دو صورت تک نفره و دونفره قابل انجام است. شما می‌توانید این بازی را با مراجعه به لینک زیر روی رایانه، گوشی هوشمند یا تبلت خود تجربه کنید.

گیم پلی و جزئیات بازی پینگ پنگ دولک

بازی پینگ پنگ دولک یک بازی ساده و در عین حال جذاب است. هر بازیکن در این بازی می‌بایست با هدایت مستطیل کوچکی که نقش راکت پینگ پنگ را ایفا می‌کند و تنها به سمت بالا یا پایین صفحه قابل حرکت است مانع از برخورد توپ با دیواره سمت خود شود.

این مستطیل از سه بخش (یک بخش میانی و دو بخش کوچک‌تر با رنگ یکسان در بالا و پایین) تشکیل شده است. در صورت برخورد توپ با دو بخش کوچک، توپ با سرعت بیشتری به حرکت درمی‌آید. به این ترتیب بازیکن می‌تواند با دقت بیشتر و تنظیم محل برخورد توپ با بخش‌های کوچک‌تر، حریف را غافلگیر کرده و احتمال موفقیت خود را افزایش دهد.

این بازی در دو حالت تک نفره و دو نفره قابل انجام است. در حالت تک نفره بازیکن سمت چپ توسط هوش مصنوعی هدایت می‌شود. این حالت با چهار سطح دشواری خیلی آسان، آسان، متوسط و سخت قابل انجام است. در حالت دو نفره نیز می‌توانید همراه با دوست خود بازی را روی گوشی هوشمند، تبلت یا رایانه تجربه کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های بازی که به جذابیت آن کمک می‌کند وجود موانع در بازی است. در صورتی که حالت با مانع را انتخاب کرده باشید به طور تصادفی موانعی برای بازیکن‌ها ظاهر می‌شود. با برخورد توپ به این مانع ها، توپ به سمت بازیکن برمی‌گردد. به این ترتیب مجددا بازیکن با واکنش مناسب می‌بایست در فرصت کوتاه‌تری مانع از برخورد توپ با دیواره سمت خود شود.

نحوه کنترل و انجام بازی

این بازی در دو حالت تک نفره و دو نفره با کمک ماوس، صفحه کلید و لمس صفحه (در صفحه های لمسی) قابل انجام است.

در صورت استفاده از ماوس برای انجام بازی در حالت دو نفره با حرکت ماوس به سمت بالا یا پایین، همزمان راکت هر دو بازیکن حرکت خواهد کرد. اما در صفحه نمایش های لمسی با لمس تک انگشتی نیمه سمت راست صفحه، راکت مربوط به بازیکن سمت راست و به طور همزمان با لمس تک انگشتی نیمه سمت چپ، راکت مربوط به بازیکن سمت چپ حرکت خواهد کرد. در عین حال می‌توانید از کلیدهای جهت بالا و پایین برای کنترل بازیکن سمت راست و از کلیدهای W و S برای کنترل بازیکن سمت چپ کمک بگیرید.

در حالت تک نفره نیز شما هدایت بازیکن سمت راست را برعهده دارید و بازیکن مقابل نیز توسط دستگاه کنترل می‌شود.

در نوار پایینی صفحه، امتیاز (یا تعداد گل‌های زده شده) هر بازیکن نمایش داده می‌شود. با کلیک یا لمس این امتیاز جزئیات بیشتری از بازی مانند تعداد برخورد توپ با راکت‌ها، تعداد موانعی که برای بازیکن‌ها ظاهر شده و تعداد ضربه‌های سریع هر بازیکن نمایش داده می‌شود.

پیشنهاد می‌شود برای تمرکز بهتر و کنترل آسان‌تر راکت‌ها، با کمک آیکن پایین سمت چپ، بازی را در حالت تمام صفحه انجام دهید. هر زمان که مایل بودید می‌توانید با انتخاب آیکن منو (یا سه نقطه …) در قسمت پایین سمت راست صفحه، بازی جدیدی را شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دولک را در تلگرام دنبال کنید